Szkolenia BHP

Szkolenia BHP są nie tylko źródłem cennych informacji dla pracowników, ale też prawną koniecznością. Postępując w zgodzie z przepisem art. 2373 § 1, pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika, który nie posiada dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasza firma oferuje pełną obsługę BHP, w tym szkolenia wstępne i okresowe. Służymy także pomocą w prowadzeniu dokumentacji. Poza szkoleniami proponujemy kompleksowe doradztwo oraz bieżące konsultacje.

Mieścimy się w Wągrowcu, ale prowadzimy szkolenia BHP w Bydgoszczy, Poznaniu oraz innych częściach Polski. Jesteśmy mobilni i dojazdy nie stanowią dla nas żadnego problemu.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo także szkolenia P.POŻ. oraz kurs pierwszej pomocy.

Szkolenia P.POŻ

Oferujemy profesjonalne szkolenia  PPOŻ oraz fachowe wsparcie, m.in. w zakresie sporządzanie takich dokumentów, jak ocena ryzyka czy instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Mogą Państwo również liczyć na nasze doradztwo i konsultacje.
Za wszelkie podejmowane przez naszą firmę działania szkoleniowe i doradcze odpowiada wykwalifikowany zespół specjalistów. Jesteśmy kompetentną firmą, której mogą Państwo w pełni zaufać. Nasza szeroka wiedza i doświadczenie przekładają się na zadowolenie naszych klientów oraz bezpieczeństwo ich firm.